Awesome Image

Barter Hakkında

İhtiyaç duyulan mal veya hizmetin, satılan mal veya hizmet karşılığında satın alınmasına Barter denir. İlk uygulamaları takas yöntemi olan Barter Sistemi, organizatör bir şirket aracılığı ile çoklu takas yöntemini geliştirmiştir.

Barter sistemi, firmaların bir araya gelerek oluşturduğu bir Ortak Pazar'dır ve bu Ortak Pazar'ı oluşturan firmaların arzları ve talepleri ile işler. Barter sistemi ile çalışan bir firma, Barter Ortak Pazarı'ndan satın aldığı malların ve hizmetlerin bedelini ürettiği veya ticaretini yaptığı ürünleri Barter Ortak Pazarı'na satarak öder. Barter Ortak Pazarı'na ürün satan firma ise bedelini Barter Ortak Pazarı'nda satışa sunulmuş ürünler ve hizmetlerden dilediğini satın alarak tahsil eder. Barter havuzundaki firmalar tüm arz ve taleplerini Barter Ortak Pazarı'na sunar. Barter Ortak Pazarı, üye firmaların taleplerinin karşılanması için yeni üyelerin katılımı ile her geçen gün büyümekte ve Ortak Pazar'da arz edilen ürün portföyü zenginleşmektedir.

Awesome Image

Misyonumuz

26 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Misyonumuz öncü olarak ve farkındalık yaratarak ilkeleri temelinde şekillendirerek yatırım politikasını uygulamaktır.

Awesome Image

Stratejimiz

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte sektörlerde Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sizler için daha iyi bir şekilde sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Awesome Image

Hakkımızda

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Green Gold Barter Ailesi, 1992 yılından beri yurtiçi ve yurtdışı’nda Yatırımlarına ve çalışmalarına devam ediyor.

Kafanıza Takılan Bir Soru Mu Var?

Bizimle iletişime geçerek kafanızdaki sorunları çözmek için takım arkadaşlarımız elinden geleni yapacaktır.

İletişim'e Geç